Taxi služba - Rychnov nad Kněžnou a okolí.

Taxi Rychnov nad Kněžnou, penzionu Karafiátova StudánkaPoskytujeme TAXISLUŽBY o víkendech

Chystáte se na oslavu nebo firemní večírek? Chcete se bezpečně dopravit tam i domů? Poseděli jste s kamarády a pak zjistili, že nemůžete řídit? Potřebujete dovézt na letiště a nebo z letiště a nechce se vám trmácet vlaky a autobusy? Využijte naši taxislužbu.

Víkendové taxi - Rychnov nad Kněžnou a okolí

Taxi Rychnov nad Kněžnou, penzionu Karafiátova StudánkaJe sobota nebo neděle, kamarádi vás pozvali na bezva akci a vy nevíte jak se tam dopravit? Už nevěšte hlavu. Víkendové taxi Rychnov nad Kněžnou a Dobruška se o vaši účast kdekoliv si budete přát, postará. Stačí vytočit telefonní číslo 738 504 558 nebo 539 504 550 a za chvíli jste našim taxi v pořádku na místě.
Nejen pro naše klienty z Penzionu Karafiátova Studánky nabízíme taxislužby.
V našem širokém sortimentu služeb se nově nabízí víkendové taxi. Taxi pro vás bude přistaveno vždy od soboty do neděle.
Taxi služby poskytované během víkendu na rychnovsku jsou velmi žádané zejména díky omezené, víkendové hromadné dopravě v regionu. Naše taxi víkend se zaměřuje především na region rychnovska.
Užívejte si zábavu a víkendový program plnými doušky. S námi se nemusíte starat o dopravu. Přivezeme a odvezeme vás kamkoliv si budete přát. Víkendové taxi uvidíte na cestách zejména v okolí Rychnova nad Kněžnou, Kostelce nad Orlící, Vamberku, Ústí nad Orlicí, Chocně, Dobrušky, Náchoda, Žamberka, Opočna, Nového Města nad Metují nebo i Hradce Králové.
taxi službách nejsme žádní nováčci. S poskytování služeb taxi máme bohaté zkušenosti v Olomouci, kde jsme si své klienty získali skvělými cenami a především spolehlivou a bezpečnou dopravou.
Nyní, můžete i vy, využít našich profesionálních víkendových taxislužeb. Jezdíme  českými vozy Škoda, kterým plně důvěřujeme v jejich bezpečnosti.
Taxi Rychnov nad Kněžnou vás každý víkend doveze za chvilkami odpočinku a zábavy. Tak neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle: 738 504 558 nebo 539 504 550 .
Plánujete firemní akci během víkendu? Nabízíme vám nejen prostory pro váš teambuilding v našem penzionu Karafiátova Studánka, ale ještě navíc vaše zaměstnance na místo konání akce dovezeme a odvezeme našimi taxíky. Kde jinde byste tedy chtěli „zakotvit“ než u nás.

Ceník služeb TAXI Rychnov nad Kněžnou

Nahlédněte do našeho ceníku taxi služeb taxi Rychnov nad Kněžnou a zjistíte, že cestovat s námi se opravdu vyplatí. Už si nemusíte dělat starosti jak se kam dopravíte, Euroltaxi Rychnov nad Kněžnou se o dopravu postará za vás. České taxi služby s českými cenami a českým vozovým parkem jsou tu pro vás.

ČÍSLO SAZBY OZNAČENÍ NABÍZENÉ TAXI SLUŽBY NÁSTUPNÍ SAZBA V Kč JÍZDNÉ Kč / km SAZBA Kč ZA ČEKÁNÍ Kč / min
1 Věrnostní sazba 20,-Kč 25,-Kč 5,-Kč
2 Město a mimo město 20,-Kč 30,-Kč 5,-Kč
3 Jízda do 1 km a svátky 20,-Kč 50,-Kč 5,-Kč
4 Na fakturu 20,-Kč 20,-Kč 5,-Kč
5 Jízda nad 200 km 20,-Kč 18,-Kč 5,-Kč
6 Jízda obousměrná 20,-Kč 14,-Kč 0,-Kč

Sazba - jízdné při stání na křižovatkách, v koloně a při pomalé jízdě do 5km/hod, se automaticky přepne do sazby čekání.
Pro jakýkoliv odtaz nebo více informací nás neváhejte kontaktovat na tel 738 504 558 nebo 738 504 550 ..

Kontaktní informace

Taxi Rychnov nad Kněžnou.
Podbřezí - Chábory 18
Dobruška
518 01
Česká republika

TEL: 739 504 558
TEL: 739 504 550

Akce a novinky pro Vás

  • Připravujeme pro svoje zákazníky věrnostní slevovou kartu.
  • Již brzo bude na naši taxislužbu telefoní číslo zcela zdarma.

Akce v okolí.

Letní ples `15

pátek, 26.6.2015 19:00, Rychnov nad Kněžnou, Společenské centrum a my vás rádi dovezeme i odvezeme.